Pobierz

mp3  50 min. 34 MB

2011.03.26 Spojrz mu w oczy Ciechanów

2011.03.26 Spojrz mu w oczy - Ciechanów

Spójrz Mu w oczy - spotkanie z ks. Piotrem Pawlukiewiczem
dodał: Dezyderiusz, 2011-02-19 | czytano: 817 razy

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Spójrz Mu w oczy”, organizowane przez Parafię św. Franciszka we współpracy z Prezydentem Miasta Ciechanów.

26 marca 2011 r. tj. w sobotę, o godz. 19 będziemy mogli uczestniczyć w spotkaniu z ks. Piotrem Pawlukiewiczem – wybitnym kaznodzieją, duszpasterzem akademickim w kościele św. Anny w Warszawie, kapelanem kaplicy sejmowej.

Wiele ludziom, szczególnie młodym, jest znany z konferencji zatytułowanych „Seks – poezja czy rzemiosło?”, w których bardzo przystępnym językiem rozmawia z młodzieżą m. in. o czystości przedmałżeńskiej czy mieszkaniu razem przed ślubem. W kościele św. Anny, co niedziela odprawia msze św., na których, również ze względu na jego kazania, gromadzą się tłumy ludzi. Kazań ks. Piotra można również słuchać w Internecie na stronie: http://www.kazaniaksiedzapiotra.pl/
 
Być może postać ks. Piotra Pawlukiewicza nie jest wszystkim znana, tym bardziej bardzo serdecznie zapraszamy w ten sobotni wieczór na spotkanie zatytułowane:  „Wiara – chirurgia plastyczna czy okulistyka?”


Zawartość