2013.10.20 Konferencja w Aleksandrowie Łódzkim

2013.10.20 Konferencja w Aleksandrowie Łódzkim

 

Ks. Piotr Pawlukiewicz, znany rekolekcjonista, przyciągnął 20 października prawdziwe tłumy do parafii Zesłania Ducha Świętego w Aleksandrowie Łódzkim. Kaznodzieja powiedział homilię podczas wieczornej mszy, a potem wygłosił konferencję "Że w tym życiu to nam życia ciągle mało".

Ludzi przyszło tak dużo, że mimo nabitej do granic możliwości kaplicy, nie wszyscy zdołali wejść do środka.
Spotkanie rozpoczęło się wieczorną mszą świętą, która w parafii Zesłania Ducha Świętego zaczyna nabierać charakteru akademickiego. Zebranych w świątyni i poza nią powitał proboszcz, ks. Piotr Bratek. Liturgii przewodniczył ks. Piotr Urbaniak, duszpasterz młodzieży, a celebrowali ją z nim m.in. ks. Pawlukiewicz i ks. Przemysław Góra, diecezjalny duszpasterz młodzieży. Ks. Pawlukiewicz przeczytał Ewangelię, a potem wygłosił krótką homilię.


Spotkanie z ks. Piotrem Pawlukiewiczem w Parafii Zesłania Ducha Świętego zainaugurowało pracę Duszpasterstwa Akademickiego "Skała". Spotkania dla studentów i młodzieży będą odbywały się w piątki o godz. 19:00. Zapraszamy także w każdą niedziele na Msze św. akademicką o godz. 18:00.

Parafia Zesłania Ducha Świętego
Źródło: Radio Plus (ŁG) Archidiecezja Łódzka