W cztery oczy z Chrystusem

By:

Posted in categories: Uncategorized

Ogólnopolski Kongres Małżeństw w Świdnicy

 

Jak być mężczyzną we współczesnym świecie

By:

Posted in categories: Uncategorized

7 września do Sanktuarium Męczenników Podlaskich w Pratulinie przybyli liczni mężczyźni z regionu w ramach 8 Diecezjalnej Pielgrzymki Mężczyzn. Zwieńczeniem uroczystości była Msza Święta, której przewodniczył ks. bp Kazimierz Gurda. Konferencje wygłosili tego dnia Ks. Piotr Pawlukiewicz „Jak być mężczyzną we współczesnym świecie” oraz Piotr Kordyasz na temat: „Rola ojców w życiu św. Jana Pawła II i Sługi Bożego Prymasa Tysiąclecia”.

Forum Charyzmatyczne Szczecin 2018

By:

Posted in categories: 2018

W dniach 11-13 maja 2018 r. w Szczecinie odbyło się Forum Charyzmatyczne " Z Maryją przyjmujemy Ducha Świętego ". Słowo Boże głosili : ks. Piotr Skiba, ks. Piotr Glas, ks. Piotr Pawlukiewicz, ks. Sławomir Kostrzewa, ks. Michał Olszewski SCJ, ks. Marek Siwicki SChr.

 

Ks. Piotr Pawlukiewicz: By znaleźć życie, trzeba stracić jego imitację

By:

Posted in categories: 2018

Spotkanie z cyklu duchowość kobiety i mężczyzny  Duszpasterstwo Akademickie KUL

 

 

 

Piotr Pawlukiewicz w Arce

By:

Posted in categories: grudzień

Na dzisiejszy wieczór proponujemy konferencję sprzed (prawie) dwóch tygodni. Dla wszystkich, którzy nie mogli być wtedy z nami, i dla tych, którzy chcieliby jeszcze raz posłuchać

Duszpasterstwo Akademickie Arka

 

 

Piotr Pawlukiewicz – STUDNIA

By:

Posted in categories: listopad

Z ks. Piotrem Pawlukiewiczem o męstwie i powołaniu rozmawiają Dominika Dembińska-Szarwas i Stefan Czerniecki.

 

 

Ks. Piotr Pawlukiewicz: „Wierzę, że stamtąd przyjdzie sądzić żywych i umarłych”.

By:

Posted in categories: październik

Katecheza wygłoszona we wtorek 17 października o godz. 19.00 w ramach comiesięcznych katechez w hałcnowskiej Bazylice. Na zakończenie katechezy można było zadawać prelegentowi pytania, związane z jego przedłożeniem.

ks.pawlukiewicz

Zapraszamy do odsłuchania nagrania tej katechezy.

 

Ks. Piotr Pawlukiewicz: Metanoia – droga do Boga (konferencja, SGGW)

By:

Posted in categories: październik

Zapraszamy na konferencję cyklu „Plony Życia”. Ksiądz Pawlukiewicz opowie nam o metanoi – nawróceniu, zmianie nie tylko myślenia, ale również postępowania. Wskaże nam to Drogę, która do Niego prowadzi. Nie obiecujemy jednak, że Droga ta będzie prosta.

Służba prawdzie, dobru i pięknu to misja mediów, o której przypomina nam Papież Franciszek. Wypełniając słowa Ojca Świętego każdego dnia publikujemy dla Ciebie nowe programy inspirujące do duchowego i intelektualnego rozwoju.

Subskrybuj nasz kanał: https://www.youtube.com/c/SalveTVpl

Stawiaj Jezusowi trudne pytania – ks. Piotr Pawlukiewicz – konferencja dla młodzieży

By:

Posted in categories: styczeń

O szansach, jakie – dzięki relacji z Jezusem – stoją przed młodymi ludźmi, mówił 21 stycznia w Łodzi ks. Piotr Pawlukiewicz. Znany duszpasterz i kaznodzieja spotkał się w kościele św. Maksymiliana na Dąbrowie z uczniami z kilku okolicznych szkół.

Czarny humor 2 – ks. Piotr Pawlukiewicz & ks. Bogusław Kowalski

By:

Posted in categories: maj

Druga część genialnego nagrania „Czarny humor. O kościele na wesoło”, które rok temu zawojowało rynek nie tylko konferencji chrześcijańskich, ale także rozrywki w najlepszym wydaniu.
Ks. Piotr Pawlukiewicz, legenda polskiego kaznodziejstwa i znany praski proboszcz, ks. Bogusław Kowalski w nagraniu DVD i CD pełnym anegdot, żartów i przezabawnych historii z życia kościoła, które dobitnie świadczą o tym, że poczucie humoru ma się zupełnie dobrze także wśród księży, za murami kościoła.

http://www.rtck.pl/nagrania-dvd/532-czarny-humor-ks-piotr-pawlukiewicz.html