2011.05.13-15 FaceBóg, czyli o obliczu Pana Boga – Zakroczym

By:

Posted in categories: maj

W dniach 13-15 maja br. odbyła się kolejna sesja rekolekcyjna „duchowego relaksu„ pt. FaceBóg, czyli o obliczu Pana Boga.

Czy zastanawiałaś(eś) się kiedyś Kim jest Pan Bóg? Jak działa w twoim życiu, jak tworzy relacje? To wyjątkowa szansa, aby skonfrontować swoje wyobrażenia o Bogu z rzeczywistym przekazem płynącym z Objawienia. Zobacz, ile dziecięch wizji wciąż pozostało w twojej relacji z Panem Bogiem, ile magicznych odniesień i oczekiwań.  Postawimy także temat, często odświeżany tu i ówdzie (choćby w monodramie: Ojciec Bóg), czyli dualizm gnostycki polegający tu na: przeciwstawieniu sprawiedliwego boga Starego Testamentu miłosiernemu Bogu Nowego Testamentu. Sesja adresowana jest do osób, które pragną pogłębić swoją wiarę.

Prowadzący: ks. Krzysztof Ruciński;

Prelegenci: o. Jacek Salij OP , ks. Piotr Pawlukiewicz in.

Ludzie: z całej Polski*.

Zakwaterowanie: Ośrodek Apostolstwa Trzeźwości im. Ojca Benignusa Jana Sosnowskiego Warszawskiej Prowincji Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów ul. O. Honorata Koźmińskiego 36, 05-170 Zakroczym.

Minimum wiekowe: 18 l. Maximum wiekowe: 30 l.

Zgłoszenia: – ks. Krzysztof Ruciński tel. 501648484, e-mail duszpasterstwa: chadashim@gmail.com ks.krzysztof.rucinski@gmail.com

 

Nagranie z rekolekcji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *