2011.05.29 Żyć czy wegetować – Warszawa

By:

Posted in categories: maj

Już od 2009 roku w przepięknym, drewnianym kościele Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa przy ul. Borkowskiej 1 w Starej Miłosnej, organizowane są  cykliczne, cieszące się dużym zainteresowaniem spotkania – Konferencje dla „dorosłych”.

Duszpasterze tej Parafii ( ks. Krzysztof Cyliński i ks. Michał Dziedzic)  zapraszają znanych i ciekawych ludzi – zarówno księży jak i osoby świeckie – którzy poruszają interesujące i czasem trudne tematy związane z wiarą w Boga, jej świadomym przeżywaniem, pogłębianiem oraz związkami z różnymi dziedzinami życia. W ramach tej bardzo cennej inicjatywy odbyło się już kilkanaście spotkań dotyczących m.in. wspólnotowej natury Kościoła, hierarchii wartości, właściwego przeżywania kobiecości i męskości, relacji małżeńskich i rodzinnych, naprotechnologii , istoty wychowywania, sposobów pogłębiania relacji z Bogiem,  odwadze wyznawania wiary, współczesnych zagrożeń wiary i człowieka.  Konferencje są  nagrywane i dostępne na płytach (do nabycia w Parafii).

Najbliższe spotkanie odbędzie się w niedzielę 29 maja o godz. 19.00. Gościem będzie już po raz kolejny ks. Piotr Pawlukiewicz– znany i ceniony rekolekcjonista, autor popularnych książek, głoszący kazania dla studentów w akademickim kościele Św. Anny w Warszawie oraz kazania w kościele Św. Krzyża podczas Mszy św. transmitowanych przez radio.  Spotkania zatytułowane będzie „Żyć czy wegetować”.

info

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *