2014.03.25 Mężczyzna wojownikiem – Konferencja SOLIDEO – UW Warszawa

By:

Posted in categories: marzec

DROGA WOJOWNIKA 2014 – WYJDŹ PRZED NAMIOT I POLICZ GWIAZDY!

Bóg zna twoje imię, twoje prawdziwe imię. On wie kim naprawdę jesteś. Włożył to głęboko w twoją istotę gdy cię stwarzał, i teraz pragnie to z ciebie wydobyć na zewnątrz… Abyś był tym kim zostałeś stworzony – Bożym zdobywcą z rasy duchowych zwycięzców.

Zostałeś stworzony jako zdobywca. Boży Wojownik. Ale kim jest ten wojownik, który żyje w tobie? Będziesz mógł go już niedługo poznać podczas serii spotkań „Droga wojownika”. To cykl konferencji, podczas których znani goście przedstawią zdrowy obraz mężczyzny i skonfrontują go z tym co chce nam wmówić świat. Wśród zaproszonych gości mężczyźni: ojcowie – zarówno w sensie duchowym, jak i fizycznym, księża, biznesmeni, harcerz, bloger – osoby żyjące i działające z pasją.

I pamiętaj – o drodze dowiesz się więcej idąc, niż studiując mapy!

Co robi dzisiejszy mężczyzna? Jedzie do pracy, na uczelnię, siedzi przy biurku, rozlicza, ustala, biegnie na autobus, stoi w kolejce, czeka, czeka, czeka… Gdzie w tym wszystkim jest miejsce dla wojownika? Na to pytanie starał się odpowiedzieć ksiądz Piotr Pawlukiewicz – doktor teologii, jeden z najbardziej znanych rekolekcjonistów i kaznodziei w Polsce, autor wielu książek o tematyce religijnej.

SOLI DEO

Części video

AUDIO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *